Продавам харвестър Ponsse HS16 ERGO на търг
PDF
Споделяне
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
Интересувате ли се от обявата?
1/100
PDF
Споделяне
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
Свържете се с продавача
Двигател
Гориво:
дизел
Оси
Брой полуоски:
3
Състояние
Състояние:
употребявани
Дистанционна инспекция
Важно
Тази оферта е предназначена само за информационни цели. За получаване на по-подробна информация трябва да се свържете с продавача.
Съвети за купуване
Информация за контакт с продавача
Абонирай се за продавача
Адрес
Полша, Силезко, Brenna
Местно време на продавача:
18:42 (CEST)
Изпрати съобщение
Veacom s.r.o.
Полша
8 години в Agronetto
4.1
17 отзива
Абонирай се за продавача
+420 774 77...
Покажи
+420 774 774 429
Попитайте продавача
PDF
Споделяне
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
Продавате техника?
Правете го заедно с нас!
Подобни обяви
86 000 €
≈ 168 200 лв.
1996
18000 м/ч
Мощност
190 к.с. (140 kW)
Гориво
дизел
Полша, Poniatowa
Свържете се с продавача
29 500 €
≈ 57 700 лв.
2000
Колесна формула
6x6
Полша, Jordanow
Свържете се с продавача
24 590 €
≈ 48 090 лв.
2021
Полша, Białystok
Свържете се с продавача
цена при поискване
2016
15150 м/ч
Мощност
230 к.с. (169 kW)
Гориво
дизел
Колесна формула
8x8
Полша, Konin
Свържете се с продавача
цена при поискване
2010
17100 м/ч
Мощност
155 к.с. (114 kW)
Гориво
дизел
Колесна формула
4x4
Полша, Konin
Свържете се с продавача
цена при поискване
2009
17750 м/ч
Мощност
160 к.с. (118 kW)
Гориво
дизел
Колесна формула
4x4
Полша, Konin
Свържете се с продавача
цена при поискване
2016
13000 м/ч
Колесна формула
6x6
Полша, Jœdrzejów
Свържете се с продавача
10 000 €
≈ 19 560 лв.
1993
Полша, Kłobuck
Свържете се с продавача
цена при поискване
2013
21000 м/ч
Мощност
286 к.с. (210 kW)
Гориво
дизел
Колесна формула
6x6
Латвия, Riga
Свържете се с продавача
цена при поискване
2011
22500 м/ч
Мощност
200 к.с. (147 kW)
Евро
Euro 3
Гориво
дизел
Колесна формула
8x8
България, Пазарджик
Свържете се с продавача
110 000 €
≈ 215 100 лв.
2015
18700 м/ч
Латвия, Kuldīga, Kuldīgas n.
Свържете се с продавача
167 000 €
≈ 326 600 лв.
2018
12200 м/ч
Литва, Kazlų Rūdos
Свържете се с продавача
13 000 €
≈ 25 430 лв.
1997
16291 м/ч
Финландия, Karis
Свържете се с продавача
63 000 €
≈ 123 200 лв.
2011
26956 м/ч
Мощност
175 к.с. (129 kW)
Финландия, Rovaniemi
Свържете се с продавача
52 700 €
≈ 103 100 лв.
2010
20734 м/ч
Гориво
дизел
Литва, Vilnius
Свържете се с продавача
Резервни части за харвестъри
Not working for 3 years, constantly burned out.
New windows.
Fault on the electrical side - lack of proper communication between the head and the control., Operation wear and damages, Scratches on the body, Damaged front part from stones, Used tires, Soiled interior
Nefunguje 3 roky, neustále vyhořel.
Nová okna.
Závada na elektrické straně - nedostatek správné komunikace mezi hlavou a ovládáním., Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Poškozená přední část od kamínků, Sjeté pneumatiky, Znečištěný interiér
Seit 3 Jahren nicht mehr funktionsfähig, ständig ausgebrannt.
Neue Fenster.
Fehler auf der elektrischen Seite – fehlende ordnungsgemäße Kommunikation zwischen Kopf und Steuerung., Schürfwunden und Karosserieschäden, Kratzer am Körper, Beschädigtes Vorderteil durch Steine, Gebrauchte Reifen, Verschmutzter Innenraum
3 éve nem működik, állandóan kiégett.
Új ablakok.
Hiba az elektromos oldalon - nincs megfelelő kommunikáció a fej és a vezérlő között., Üzemi horzsolások és sérült, Karcolások a karosszérián
, Az elülső része kövektől sérült, Lekopott futófelületű gumiabroncsok
, Beszennyeződött utastér
Nie pracuje 3 lata, na bieżąco przepalana.
Nowe szyby.
Usterka po stronie elektrycznej - brak prawidłowej komunikacji pomiędzy głowicą a sterowaniem., Otarcia eksploatacyjne i uszkodzenia, Zadrapania na ciele, Uszkodzona przednia część od kamieni, Zużyte opony, Zanieczyszczone wnętrze
Не работал 3 года, постоянно выгорал.
Новые окна.
Неисправность по электрической части – отсутствие должной связи между головкой и управлением., Эксплуатационные потертости и повреждения, Царапины на теле, Поврежденная передняя часть от камней, Резина стерта, Интерьер загрязнен
Nefunguje 3 roky, neustále vyhorený.
Nové okná.
Porucha na elektrickej strane - nedostatočná komunikácia medzi hlavou a ovládaním., Prevádzkové odreniny a poškodenie, Škrabance na karosérii, Poškodená predná časť od kamienkov, Ojazdené pneumatiky, Znečištený interiér
Не працював 3 роки, постійно горів.
Нові вікна.
Несправність електричної частини - відсутність належного зв'язку між головкою та контролером., Подряпини на кузові, Пошкоджена передня частина від каміння, Спущені шини, Брудний інтер'єр