Обявата Продавам косачка за трева KLIPPO Pro 19 на търг е продадена и не участва в търсенето!
Подобни обяви
косачка за трева KLIPPO PRO 19 KLIPPO PRO 19 53,50 € Косачка за трева 2006 Швеция, Karlstad
косачка за трева KLIPPO PRO 17 KLIPPO PRO 17 151,60 € Косачка за трева Швеция, Karlstad
косачка за трева KLIPPO PRO 17 H KLIPPO PRO 17 H 26,75 € Косачка за трева 2014 Швеция, Karlstad
косачка за трева KLIPPO Pro 19
Продадено
косачка за трева KLIPPO Pro 19 изображение 2
косачка за трева KLIPPO Pro 19 изображение 3
косачка за трева KLIPPO Pro 19 изображение 4
косачка за трева KLIPPO Pro 19 изображение 5
косачка за трева KLIPPO Pro 19 изображение 6
косачка за трева KLIPPO Pro 19 изображение 7
косачка за трева KLIPPO Pro 19 изображение 8
косачка за трева KLIPPO Pro 19 изображение 9
косачка за трева KLIPPO Pro 19 изображение 10
косачка за трева KLIPPO Pro 19 изображение 11
косачка за трева KLIPPO Pro 19 изображение 12
косачка за трева KLIPPO Pro 19 изображение 13
косачка за трева KLIPPO Pro 19 изображение 14
1/14
Марка:  KLIPPO
Модел:  Pro 19
Дата на производство:  2002
Местонахождение:  Швеция Karlstad
Дата на публикуване:  повече от 1 месец
Номер в каталога на продавача:  1902979
Аукцион:  1
Крайна дата:  2024-05-08 10:43
Двигател
Марка:  Honda
Гориво:  бензин
Състояние
Състояние:  употребявани

Допълнителна информация — Косачка за трева KLIPPO Pro 19

Шведски
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar:Mindre repor och mycket slitage på klipphus förekommerReparationer och/eller förbättringar:Inga kända reparationer har genomförtsService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Nyservad med filter, olja och tändstift
Klippenheter / antal blad: 1/1
Arbetsbredd: Ca 0,48 m
Bredd (m): Ca 0,50
Vibrationsstyre
Косачки за трева KLIPPO
Намерени: 7 обяви
Покажи
Абонирай се